W środę 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej świątyni o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych. Przez całą oktawę uroczystości można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza. W Uroczystość Wszystkich Świętych nawiedzenie cmentarza nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych i oktawalnych - można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Czytanie wypominek pół godziny przed nabożeństwem za ++, także przez całą oktawę w naszej świątyni będą odprawiane Msze święte za zmarłych polecanych w wypominkach 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.30.

W sobotę 14 października o godz. 11.00, br. nowicjusz Damian Czamarnyk złoży I profesję zakonną. Brat Damian będzie swoją formację kontynuował na Ukrainie. Prosimy o modlitwę w int naszego młodego brata.

W tym tygodniu kończy się kwesta płodów rolnych - obędzie się w następujących miejscowościach: Poniedziałek 9.10 – Gogolewo, Chwałkowo Wtorek 10.10 – Golina, Golina W., Gierłachowo, Wydartowo II, Chorta. Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.