13 maja 2018 r

 

1. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe, a o 20.30 na adorację NS i Apel Jasnogórski.

2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka - na godz. 18.30

3. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

4. W przyszłą niedzielę 20 maja będziemy gościć w naszym klasztorze o . Karola Pielę, misjonarza z Boliwii, który wygłosi Słowo Boże i przed kościołem poprosi o wsparcie dla misji w Boliwii.

5. Gorąco zachęcamy wszystkich wiernych do osobistej modlitwy o rychłą beatyfikację, naszego męczennika o. Euzebiusza Huchrackiego. Prosimy zabrać do domu foldery i obrazki z modlitwą o beatyfikację.

6. W naszej kronice klasztornej znajduje się zapis, że na drugą niedzielę maja i drugą niedzielę października, papież Pius VI nadał odpust zupełny na wieczne czasy, w kaplicy grobowej św. Franciszka, co w 1788 roku potwierdził oficjał generalny poznański. W związku z tym zachęcamy dziś wszystkich do nawiedzenia naszej krypty i zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator klasztorny.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg! Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!