1 kwietnia 2018 r.

 

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. O godzinie 16.30 zapraszamy nieszpory świąteczne. Na Adorację NS i Apel Jasnogórski zapraszamy za tydzień 8.04 o 20.30.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte odprawiamy jak w każdą niedzielę o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory świąteczne. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i uczelnie katolickie.

3. Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka

4. W sobotę o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Maryjne .

5. Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy Różaniec święty, w poniedziałki odmawiamy koronkę franciszkańską.

6. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 16.30 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

7. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i informator klasztorny. Na furcie jest wywieszona informacja o organizowanej pielgrzymce rowerowej w lipcu br.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Serdeczne podziękowania kierujemy do wiernych, którzy pomogli w przygotowaniu Triduum Paschalnego, Druhom Strażakom, służbie liturgicznej, wszystkim dobroczyńcom oraz wiernym, za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Za pozostałe pieniądze z kwiatów do Bożego Grobu chcemy zapłacić za renowację relikwiarza św. Franciszka.

Na czas świętowania Zmartwychwstania Pańskiego, niech dary Chrystusa Zmartwychwstałego przyniosą Wam pokój, radość i nadzieję, która napełni Wasze serca. Niech Bożą miłość płynąca z Krzyża i pustego grobu będzie waszym udziałem.