18 marca 2018 r.

 

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. W poniedziałek 19 marca przypada, Uroczystość św. Józefa Oblubieńca. W tym dniu swoje zakonne imieniny obchodzi ojciec Józef Czura. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego ojca.

3. We wszystkie piątki w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 6.30 i o 16.00 – po niej o godz. 16.30 Msza św. W piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.

4. Serdecznie zapraszamy do udziału w Gorzkich żalach, które są odprawiane w każdą niedzielę o godz. 11.30. Droga krzyżowa o godz. 11.00 Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.

5. Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza do udziału w XIX Konkursie Plastycznym „Na Własnoręcznie Ozdobioną Pisankę”. Prace są przyjmowane do wtorku, 20 marca. Szczegóły na plakacie w gablotce.

6. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką, informator klasztorny.

Podziękowania

Wszystkim dziękujemy za modlitwę, życzliwość i wszelką pomoc. Szczególne podziękowania mieszkańcom Karolinek i Jagodni, ósmej Róży Różańcowej z Miejskiej Górki, pierwszej i piątej Róży Matek z Roszkowa, 56 Róży z Dąbrowy, 49 Róży z Karolinek, 22,23, 24 Róży Matek z Niemarzyna oraz indywidualnym ofiarodawcom za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg! Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!