11 marca 2018 r.

 

1. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. We wszystkie piątki w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej. W te dni porządek nabożeństw jest następujący: 6.30 Droga Krzyżowa, o 7.00 Msza św.; o godz. 15.30 Różaniec św.; o godz. 16.00 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.30 Msza św. Przypominamy, że w piątki Wielkiego Postu Mszy św. o godz. 18.30 nie ma.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w Gorzkich żalach, które są odprawiane w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 będzie odprawiana Droga krzyżowa. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.

4. Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zaprasza do udziału w XX Konkursie Plastycznym „ Na Własnoręcznie Ozdobioną Pisankę”. Prace są przyjmowane do 20 marca. Szczegóły na plakacie w gablotce. 5.

Przed kościołem można nabyć prasę katolicką.

Podziękowania

Wszystkim dziękujemy za modlitwę, życzliwość i wszelką pomoc. Szczególne podziękowania ósmej Róży Różańcowej z Miejskiej Górki, pierwszej i piątej Róży Matek z Roszkowa oraz indywidualnym ofiarodawcom za złożoną ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg! Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!