18 lutego 2018 r.

 

1. Dziś o godz. 16.30 zachęcamy do udziału w nieszporach niedzielnych.

2. Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka.

3. W każdy piątek w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej według następującego porządku: 6.30 Droga Krzyżowa, o 7.00 Msza św.; o godz. 15.30 Różaniec św.; o godz. 16.00 Droga Krzyżowa, a zaraz po niej, o godz. 16.30 Msza św. Informujemy, że w piątki Wielkiego Postu nie ma Mszy św. o godz. 18.30 .

4. Serdecznie zapraszamy do udziału w Gorzkich żalach w każdą niedzielę o godz. 11.30. Przedtem o 11.00 Droga krzyżowa. W Polsce za udział w Gorzkich żalach i Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. z uczczeniem relikwii Krzyża świętego.

5. W przyszłą niedzielę, przed kościołem zbiórka ofiar na dzieło pomocy „Ad Gentes”

6. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką, informator klasztorny , a na furcie są do nabycia dewocjonalia oraz preparaty ziołowe.

Podziękowania

Wszystkim dziękujemy za modlitwę, życzliwość i wszelką pomoc. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg! Radosnej i spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia pracy!

„Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.”