14 stycznia 2018 r.

 

1. Dziś po Mszy św. o godz.9.00, zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzicami na spotkanie do klasztornego refektarza. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka. Zapraszamy do zamawiania intencji na msze zbiorowe.

3. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl.

4. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki. Zapraszamy !

5. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” ,a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe. Zapraszamy!

PODZIĘKOWANIA Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość, wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać! Radosnej i spokojnej niedzieli !

 

„Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest przybytkiem Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie? Za wielką bowiem cenę zostaliście nabyci. Chwalcie więc Boga w waszym ciele!”

I List do Koryntian