7 stycznia 2018 r.

 

1. Dziś przypada święto Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Rozpoczyna się okres zwykły., a o 16.30 zapraszamy na ostatnie nieszpory kolędowe, a o 20.30 na adorację NS i Apel Jasnogórski.

2. Intencje całoroczne na Msze św. zbiorowe do św. Antoniego i Franciszka na 2018 będą odczytywane na Mszach zbiorowych od 16 stycznia.

3. Msza św. w intencji mieszkańców Niemarzyna, o błogosławieństwo w rodzinach, domach i zagrodach oraz za ++ mieszkańców - od gwiazdorów z Niemarzyna zostanie odprawiona w naszym kościele 14 stycznia o godz. 9.00

4. W przyszłą niedzielę 14 stycznia, po Mszy św. o godz.9.00, zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzicami na spotkanie do klasztornego refektarza.

5. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki. Zapraszamy !

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” dwutygodniowy informator klasztorny . Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe. Zapraszamy!

PODZIĘKOWANIA

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość, wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać!

Radosnej i spokojnej niedzieli !