3 grudnia 2017 r.

 

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne, a o 20.30 na adorację NS i Apel Jasnogórski. Na każdej Mszy św. poświęcenie opłatków.

2. Msze św. roratnie w naszym kościele, są odprawiane w tygodniu codziennie o godz. 7.00.

3. W piątek, 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, i 18.30.

4. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek, o godz. 18.30, ku czci św. Antoniego; w czwartek, o godz. 18.30, ku czci św. Franciszka. Zachęcamy do zamawiania intencji na te Msze św.

5. Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą oraz na furcie na dzwonek. Całodzienna spowiedź świąteczna w kościele rozpocznie się od piątku 22 grudnia.

6. Rekolekcje Adwentowe w naszym kościele rozpoczną się w niedzielę 17 grudnia i potrwają do środy 20 grudnia. Zapraszamy!

7. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl

8. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki. Zachęcamy do korzystania z Daru Eucharystii.

9. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i opłatki wigilijne ( dostępne też w tygodniu na furcie i w zakrystii). Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

PODZIĘKOWANIA

Za waszą, życzliwość, ofiarność, podarowane materiały budowlane, żywność i za wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać! Radosnego i owocnego czuwania adwentowego!