29 października 2017 r.

 

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele są odprawiane do wtorku. Od środy do 8 listopada będą odprawiane nabożeństwa za zmarłych. Zapraszamy.

3. Zapraszamy do zamawiania intencji na Msze święte zbiorowe do św. Antoniego i św. Franciszka.

4. W środę 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej świątyni o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych. Przez całą oktawę uroczystości można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza. W Uroczystość Wszystkich Świętych nawiedzenie cmentarza nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych i oktawalnych - można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Czytanie wypominek pół godziny przed nabożeństwem za ++, także przez całą oktawę w naszej świątyni będą odprawiane Msze święte za zmarłych polecanych w wypominkach

5. 2 listopada, w Dzień Zaduszny Msze św. w naszym kościele o 7.00, 9.00 i 18.30.

6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramenty pokuty i przyjęcia komunii św, wynagradzającej.

7. W przyszłą niedzielę 5 listopada po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej.

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” informator klasztorny i ostatnie egzemplarze kalendarza misyjnego. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!