22 października 2017 r.

 

XXIX niedziela zwykła –22 października 2017 r. 1. Dziś obchodzimy w naszym kościele niedzielę misyjną. Słowo Boże wygłosi o. Miłosz Kaczmarczyk z Panewnik . Przed kościołem zbiórka na nasze franciszkańskie misje. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w int. nowych powołań.

2. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

4. W czwartek 26 października swoje imieniny zakonne obchodzi brat Ewaryst Kwaśniewski. Msza św. w int solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego brata.

5. Również w czwartek, podczas Mszy św. o godz. 18.30 do postulatu Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zostaną przyjęte 2 osoby. Prosimy o modlitwę za wszystkich członków tej wspólnoty i o nowe powołania.

6. W zeszłą niedzielę na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy przed Kościołem 1038 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny i kalendarz misyjny . Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom i ofiarodawcom na remonty, składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!