24 września 2017 r.

 

1. Dziś przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę na potrzeby klasztoru sióstr Klarysek Od Wieczystej Adoracji z Elbląga. Siostry otaczają naszą wspólnotę klasztorną i wszystkich odwiedzających nasz kościół, stałą modlitwą. Chciejmy je znów wesprzeć pomocą materialną. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

3. Od przyszłej niedzieli 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele będą odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

4. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach: Poniedziałek 25.09 – Borek, Domaradzice, Śląskowo, Góreczki Wtorek 26.09 - Ostrobudki, Pakosław Środa 27.09 – Szkaradowo, Ostoje, Janowo i Jeziora Czwartek 28.09 – Zawada, Słupia Kapitulna Piątek 29.09 - Osiek, Zaorle, Sowy, Pomocno Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

5. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, szczególnie na kweście, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!