17 września 2017 r.

 

1. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne. Dziś przed Kościołem zbiórka na KUL i uczelnie katolickie.

2. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

3. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach: Poniedziałek 18.09 – Sobiałkowo, Rzyczkowo Wtorek 19.09 – Konary , Topólka Środa 20.09 - Golejewo, Golejewko, Chojno, Podborowo Czwartek 21.09 – Żołędnica, Kawcze, Zakrzewo Piątek 22.09 – Izbice, Żylice, Łaszczyn. Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

4. W przyszłą niedzielę 24 września przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę na potrzeby klasztoru sióstr Klarysek Od Wieczystej Adoracji z Elbląga. Siostry otaczają naszą wspólnotę klasztorną i wszystkich odwiedzających nasz kościół, stałą modlitwą. Chciejmy je znów wesprzeć pomocą materialną.

5. Msza św. za + Melanię Sieclę – od mieszkańców Niemarzyna zostanie odprawiona w naszym kościele 5 listopada o godz. 12.00

6. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” oraz informator klasztorny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, szczególnie na kweście, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!