Ogłoszenia kościała klasztornego - Miejska Górka

III niedziela Adwentu

13 grudnia 2015 r.

 

1. Dziś rozpoczynają się w naszym kościele rekolekcje adwentowe i potrwają do środy 16 grudnia. Rekolekcje poprowadzi o . Jan Vianney Sokalski. Przed kościołem dziś zbiórka na potrzeby klasztoru gdzie pracuje o. Jan Vianney. Również ofiary zebrane na mszach rekolekcyjnych od poniedziałku do środy, będą przeznaczone na ten cel. Od poniedziałku do środy Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.

2. Msze św. roratnie w naszym kościele, są odprawiane w tygodniu codziennie o godz. 7.00.

3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek, o godz. 18.30, ku czci św. Antoniego; w czwartek, o godz. 18.30, ku czci św. Franciszka. Zachęcamy do zamawiania intencji na te Msze św.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej, w ramach rekolekcji będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zapraszamy wszystkich chorych i starszych na tą Mszę.

5. Zachęcamy do jak najwcześniejszego skorzystania ze spowiedzi świątecznej. Spowiedź w naszym kościele codziennie pół godziny przed Mszą oraz na furcie na dzwonek. Całodzienna spowiedź w kościele rozpocznie się od poniedziałku 22 grudnia.

6. Wiernych uczestniczących w Mszach św. niedzielnych w krypcie, prosimy o przyjmowanie komunii w kościele lub w kaplicy MB.

7. Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl

8. W zakrystii lub na furcie klasztoru przyjmujemy intencje mszalne na rok 2016, a także intencje bezterminowe oraz tzw. Gregorianki.

9. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” , kalendarz misyjny informator klasztorny i opłatki wigilijne. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

PODZIĘKOWANIA

Za waszą obecność na wspólnej modlitwie, życzliwość, wszelką pomoc w codziennym życiu klasztoru na Goruszkach, niech Chrystus nasz Pan, obficie wam błogosławi. Bóg zapłać! Radosnej i spokojnej niedzieli!