Ogłoszenia kościała klasztornego - Miejska Górka

XXXII niedziela zwykła.

8 listopada 2015 r.

 

1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych.

2. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych - można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Nowe wypominki roczne będą czytane od 1 stycznia 2016 r.

 

3. W środę 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Msze święte jak w każdą niedzielę o godzinie 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 12.00.

4. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na 2016 rok., intencji bezterminowych oraz gregorianek.

5. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl.

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!

 

„Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych: wszyscy bowiem dla Niego żyją.” Perspektywa zmartwychwstania i życia wiecznego pozwala nam dokonywać trudnych wyborów, stawiać czoło największym przeciwnościom, z odwagą dźwigać krzyż, a kiedy trzeba – oddać swoje życie doczesne w imię wierności Bogu i Jego prawu.