Ogłoszenia kościała klasztornego - Miejska Górka

Uroczystość Wszystkich Świętych

1 listopada 2015 r.

 

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych, a o 20.30 zapraszamy na adorację NS i Apel Jasnogórski.

2. W poniedziałek 2 listopada, obchodzimy wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych - Dzień Zaduszny. O godz.18.00 zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych.

3. Przez całą oktawę uroczystości można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych i oktawalnych - można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Czytanie wypominek pół godziny przed nabożeństwem, także przez całą oktawę w naszej świątyni będą odprawiane Msze święte za zmarłych polecanych w wypominkach. Nowe wypominki roczne będą czytane od 1 stycznia 2016 r.

4. W przyszłą niedzielę 8 listopada po Mszy świętej o godzinie 12.00 udamy się na przyklasztorny cmentarz aby modlić się za zmarłych ojców i braci, dobroczyńców klasztoru oraz wszystkich pomordowanych w czasie II wojny światowej.

5. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na 2016 rok., intencji bezterminowych oraz gregorianek.

6. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl 7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, dwutygodniowy informator klasztorny i kalendarz misyjny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!