25 października 2015 r.

 

1. Dziś o godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o godz. 18.00, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

3. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte. Informujemy także, że do końca roku 2015 wszystkie intencje na soboty i niedziele są już zajęte.

4. W poniedziałek 26 października swoje zakonne imieniny obchodzi brat Ewaryst Kwaśniewski. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszego brata.

5. W przyszłą niedzielę 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej świątyni o godzinie 7.00, 9.00, 12.00, 17.00, o godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory za zmarłych. Przez całą oktawę uroczystości można zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza. W Uroczystość Wszystkich Świętych nawiedzenie cmentarza nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Zachęcamy do zamawiania wypominek rocznych i oktawalnych - można je zostawiać w zakrystii lub na furcie. Czytanie wypominek pół godziny przed nabożeństwem, także przez całą oktawę w naszej świątyni będą odprawiane Msze święte za zmarłych polecanych w wypominkach.

6. W minioną niedzielę o. Julian na potrzeby klasztorów na Ukrainie zebrał 3.750 zł. Ojciec przesyła wszystkim pozdrowienia i serdeczne podziękowania.

7. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl

8. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i kalendarz misyjny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!