18 października 2015 r.

 

1. Dziś w naszym kościele gościmy o. Juliana Juśkiwa, naszego współbrata z Ukrainy, który głosi Słowo Boże. Przed kościołem zbiórka na potrzeby Kościoła na Ukrainie. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte. Informujemy także, że do końca roku 2015 wszystkie intencje na soboty i niedziele są już zajęte.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

4. W czwartek 22 października przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 18.30. po każdej Mszy św. uczczenie relikwii naszego św. papieża.

5. W ubiegłą niedzielę na fundację „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy przed kościołem 1158 złotych 70 groszy. Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. W minionym tygodniu zakończyła się kwesta płodów rolnych . Wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne podziękowania za wszelką życzliwość, hojność a także gościnność. Dziękujemy także za wszystkie ofiary pieniężne z kwesty. Niech Pan was błogosławi i wam wynagradza.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki” i informator klasztorny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!