11 października 2015 r.

 

1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” pomagającej uzdolnionej młodzieży z uboższych środowisk. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, a o 20.30 na Adorację NS i Apel Jasnogórski.

2. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30. Zapraszamy do zamawiania intencji na te Msze święte. Informujemy także, że do końca roku 2015 wszystkie intencje na soboty i niedziele są już zajęte.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

4. W piątek 16 .10. o godz. 19.00 w kościele Franciszkanów w Kobylinie, zostanie odprawiona Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie od zła. Bracia zapraszają.

5. W przyszłą niedzielę 18.10 w naszym kościele będziemy gościć o. Juliana Juśkiwa z Ukrainy, który wygłosi Słowo Boże. Przed kościołem zbiórka na pomoc Kościołowi na Ukrainie.

6. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach: Poniedziałek 12.10 – Gostkowo, Rozstępniewo, Niepart Wtorek 13.10 – Gogolewo, Chwałkowo Środa 14.10 – Golina, Golina Wielka, Gierłachowo, Wydartowo II, Chorta Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, „ Mały Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny. Na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, szczególnie na kweście, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Także paniom z Sobiałkowa i Roszkowa za pomoc w klasztorze w tym tygodniu, składamy podziękowania. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!