4 października 2015 r.

 

1. Dziś przypada Uroczystość św. Franciszka z Asyżu i odpust w naszym kościele. Gościmy u nas o. Oliwiera, który głosi nam Słowo Boże i będzie przewodniczył Sumie Odpustowej. Zapraszamy wiernych do modlitwy i asysty. O godz.16.30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. W poniedziałek 5 października swoje zakonne imieniny obchodzi o. Igor Bartoszek. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W przyszłą niedzielę 11 października swoje zakonne imieniny obchodzi o. Dobromił Beker. Msza św. w jego intencji będzie odprawiona o godz. 12.00

3. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

4. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w tygodniu o 18.00, a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy.

5. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach: Poniedziałek 5.10 – Zawada, Słupia Kapitulna Wtorek 6.10 – Osiek, Zaorle, Sowy, Pomocno Czwartek 8.10 – Sworowo, Dębionki, Kubeczki, Niedźwiadki, Ugoda Piątek 9.10 – Sikorzyn, Stwolno, Zielona Wieś, Wydawy, Łąkta Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

6. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, informator klasztorny, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, szczególnie na kweście, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!