27 września 2015 r.

 

1. Dziś gościmy u nas siostry Klaryski Od Wieczystej Adoracji z Elbląga. Siostry otaczają naszą wspólnotę klasztorną i wszystkich odwiedzających nasz kościół, stałą modlitwą. Chciejmy je znów wesprzeć pomocą materialną. Siostry podzielą się z nami słowem i przed kościołem poproszą o wsparcie. O godz.16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Zapraszamy na Msze św. zbiorowe i nabożeństwo ku czci św. Antoniego i św. Franciszka we wtorek i w czwartek na godz. 18.30.

3. Od czwartku 1 października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele będą odprawiane w tygodniu o 18.00 a w niedzielę o 16.30. Zapraszamy

4. W przyszłą niedzielę, 4 października przypada Uroczystość św. Franciszka z Asyżu i odpust w naszym kościele. Kazanie wygłosi o. Oliwier Gryc. Msze św. o godz. 7.00, 9.00. 12.00 - Suma Odpustowa oraz o 17.00. Zapraszamy wiernych do modlitwy i asysty. Już 3 października o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo TRANSITUS

5. W tym tygodniu kwesta płodów rolnych obędzie się w następujących miejscowościach: Wtorek 29.09 – Izbice, Żylice, Łaszczyn Środa 30.09 – Borek, Domaradzice, Śląskowo, Góreczki Czwartek 1.10 - Ostrobudki, Pakosław Piątek 2.10 – Szkaradowo, Ostoje, Janowo i Jeziora Pokornie prosimy o wsparcie klasztoru i gospodarstwa.

6. W tym tygodniu przypada także I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej NSPJ

7. Przed kościołem do nabycia „Przewodnik Katolicki”, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość, szczególnie na kweście, wszystkim dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech Was obficie błogosławi dobry Bóg!