19 lipca 2015r.

 

1. Dziś w naszym klasztorze gościmy o. Paschalisa Jędzrzejasa, misjonarza z Boliwii, który wygłosi Słowo Boże i po każdej Mszy św., przed kościołem poprosi o wsparcie na potrzeby misji w Boliwii. O 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Zapraszamy na Różaniec św. codziennie o godz. 18.00. W poniedziałki odmawiamy Koronkę Franciszkańską.

3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka - na godz. 18.30

4. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. na parkingu klasztornym poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Zapraszamy.

5. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl

6. Rawicka Policja apeluje o ostrożność i czujność w związku z oszustami wyłudzającymi od starszych osób pieniądze. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją wywieszoną w gablotce na furcie.

7. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.