12 lipca 2015r.

 

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Zapraszamy na Różaniec św. codziennie o godz. 18.00. W poniedziałki odmawiamy Koronkę Franciszkańską.

3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka - na godz. 18.30

4. Wyjazd FZŚ i czcicieli św. Franciszka z Asyżu na Ogólnopolską Pielgrzymkę do MB Częstochowskiej odbędzie się 18 lipca, tj. w sobotę o 5.00 rano z parkingu przed klasztorem. Są jeszcze …wolne miejsca.

5.Msza św. za + Krystynę Szkudlarek – od sąsiadów z ul. Bema i znajomych, zostanie odprawiona w naszym kościele 6 września o 7.00 i 13 grudnia o godz. 9.00.

6. Zapraszamy na nasza stronę internetową : www.franciszkanie-goruszki.pl

7. Ks. Proboszcz z Sarnowy w ramach odnowy kultu MB Szkaplerznej w okolicy, zaprasza w przyszłą niedzielę wszystkich wiernych na odpust ku Jej czci. Suma odpustowa o godz. 11.30.

8. Rawicka Policja apeluje o ostrożność i czujność w związku z oszustami wyłudzającymi od starszych osób pieniądze sposobem „ na wnuczka” i „ na policjanta”. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją wywieszoną w gablotce na furcie.

9. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka, informator klasztorny, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.