5 lipca 2015r.

 

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne, a o 20.30 na Adorację NS i Apel Jasnogórski.

2. Zapraszamy na Różaniec św. codziennie o godz. 18.00. W poniedziałki odmawiamy Koronkę Franciszkańską.

3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka - na godz. 18.30

4. FZŚ na Goruszkach organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 18 lipca. Koszt 40 zł. Zapisy i szczegóły w zakrystii. Osoby już zapisane prosimy o uzupełnienie danych adresowych. Zapraszamy serdecznie!

5. Msza św. za + Krystynę Szkudlarek – od sąsiadów z ul. Bema i znajomych, zostanie odprawiona w naszym kościele 13 grudnia o godz. 9.00. Kolejna Msza św. w tej intencji będzie odprawiona w styczniu przyszłego roku.

6. Zakończył się remont części nowicjackiej klasztoru. Aktualnie spłacamy wynikające z tego zobowiązania. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość i pomoc okazywaną klasztorowi.

7. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Szczególne podziękowania dobroczyńcom z Rawicza i Miejskiej Górki za podarowane betonowe kostki do utwardzenia placu na gospodarstwie . Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.