28 czerwca 2015 r.

 

1. Dziś o 16.30 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe. Przed kościołem zbiórka na KUL i uczelnie katolickie.

2. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00

3. Zapraszamy na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka - na godz. 18.30

4. W poniedziałek 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.30. Kolekta będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską. Jest to tzw. „Świętopietrze”

5. W piątek 3 lipca przypada święto św. Tomasza Apostoła oraz I piątek miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i przyjęcia komunii św. wynagradzającej NSPJ.

6. FZŚ na Goruszkach organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd 18 lipca. Koszt 40 zł. Zapisy i szczegóły w zakrystii. Zapraszamy serdecznie!

7. Zakończył się remont części nowicjackiej klasztoru. Aktualnie spłacamy wynikające z tego zobowiązania. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość i pomoc okazywaną klasztorowi.

8. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka, informator klasztorny ,a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.