26 kwietnia 2015r.

 

1. O godzinie 16.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Zapraszamy także na Msze święte zbiorowe i nabożeństwo: we wtorek ku czci św. Antoniego; w czwartek ku czci św. Franciszka

3. W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i do przyjęcia komunii wynagradzającej NSPJ

4. W piątek 1 maja wspominamy św. Józefa Rzemieślnika, w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.30 zapraszamy na Msze św. ku czci świętego.

5. Od piątku 1 maja, codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

6. W sobotę 2 maja przypada (przeniesiona z 3 maja) Uroczystość NMP Królowej Polski. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.

7. Przyszła niedziela 3 maja to w naszej świątyni niedziela powołaniową. Będziemy gościć kleryków z naszego seminarium w Panewnikach. Kazanie wygłosi o. diakon Hieronim.

8. 6 maja o godz.7.00 Mszę św. odprawią nasi tegoroczni neoprezbiterzy. Po Mszy św. udzielą błogosławieństwa prymicyjnego. Zapraszamy serdecznie!

9. 6 maja również przypada kolejna rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ojca Euzebiusza Huchrackiego. W tym dniu, by uczcić naszego kandydata na ołtarze, o godz. 18.30 zapraszamy wszystkich wiernych na Mszę św. o rychłą beatyfikację naszego ojca męczennika i nabożeństwo przy pomniku.

10. Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i informator klasztorny, a na furcie klasztornej są do nabycia dewocjonalia oraz zioła i preparaty ziołowe.

Podziękowania

Za wspólną modlitwę, złożone ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać. Szczególne podziękowania gospodarzom za pomoc w pracach na polu i w utrzymaniu gospodarstwa. Niech pan Bóg wam wynagradza swym błogosławieństwem. Zapewniamy o stałej modlitwie za wszystkich dobroczyńców.